Ahojte Festumaci
tak ze co sa Cerveneho Kamena tyka, organizacne to bude uplne rovnako ako na majovom Cervenom Kameni.
Jedlo a pitie bude zabezpecene z casti taborovou Vinedi Aeternum kuchynou (co si navarime) a z casti organizatorom (sobota a nedela ranajky, sobota vecer hostina). Ale ak chcete vezmite si aj daco vlastne, pre istotu....
Spanie: kto mate vezmite si sportove stany, kto nie tak treba spravit oci na Vinedakov a dufat ze budu mat miesto v dobovych stanoch
Cez den budeme fungovat vo Vinedi tabore, tak ako na vsetkych predoslych festivaloch.
No a program:
Sobota:
10:00 Otvorenie bran
11:00 Dobovy sprievod ucinkujucich
13:20 Festum - Gotika
14:00 Vinedi - Lukostrelecky turnaj
15:00 Orient - Vellen
17:40 Festum - Renesancia
18:40 Vinedi
21:10 Orient - Vellen
Nedela:
10:00 Otvorenie bran
11:00 Dobovy sprievod ucinkujucich
11:50 Festum - Renesancia
13:20 Vinedi
14:40 Orient - Duo Yom wa Leila
15:40 Festum - Gotika
17:10 Vinedi
17:30 Orient - Duo Yom wa Leila
Na sobotnom sprievode budeme vsetci v gotickom (pripomente mi niekto nech vezmem zo skolky tamburiny a stuhy), na nedelnom kto bude tancovat renesanciu tak bude v renesancnom, ostatni v gotickom.
Co sa prichodu tyka: kto chcete mozete dojst uz v piatok v priebehu dna (pripadne ak by ste mohli dojst najme chlapi pomoct vo stvrtok poobede stavat tabor bola by som vam velmi vdacna NAOZAJ). Kto pridete az v sobotu, tak prosim budte na Kameni este pred otvorenim bran t.j. pred 10:00, aby ste sa stihli v klude zlozit, prezliect a nachystat na sprievod. Od 10;00 az do vecerneho zaveru festivalu plati KOSTYMOVA POVINNOST.
Cestu vam preplatim ale musite mi dat listky z busu, alebo blocek z benzinu ak pojdete autom. A pls. dohodnite sa a dojdite zase v nejakych skupinach nie jednotlivo, nech potom nemusim behat 100x na branu koli paskam, dakujem.
Rozpis takcov a kto kde tancuje:
Goticke pasmo:
1 - In Taberna - Lenka, Blu, Bebe, Lenka A.
2 - A l Entrade - vsetci
3 - La Rotta - Lenka, Miso
4- Miska a lyzica - Robo, Bebe, Blu, Katka/Lenka
5 - Satkova estampida - vsetci
6 - Per Fas et Nefas - vsetci
Renesancne pasmo:
1 - Ostravska Pavana - vsetci
2 - Tourdion - vsetci
3 - Courante - Lenka, Robo
4 - Bergeret/Rondo - Lenka, Katka, Blu, Zuzka
5 - Patkova Galiarda - Katka, Robo
6 - Spagnoleta - Robo, Blu, Lenka
7 - Vilanella - vsetci